Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy "magától"...

Létezik, hogy "magától" elmúlt a hüvelygombám? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A múlt hét szombaton este úrrá lettek rajtam a hüvelygomba kínzó tünetei. Egyértelműen ez okozta a panaszokat, biztosan tudom. Viszont már késő volt, hogy elrohanjak Canestemért este, amikor ilyen rossz lett a helyzet, szóval lefeküdtem aludni, és azt terveztem, hogy vasárnap elmegyek majd a patikába, és minden rendbejön. Na, igen, de másnap reggelre megjött, szóval nem lett volna értelme hüvelykúpot használnom. Elkezdtem itthon teázgatni, stb, és most egy héttel később, hogy majdnem elmúlt már teljesen a menstruációm, kicsit tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy érdemes-e venni még Canesten hüvelykúpot, mert a tüneteim szinte teljesen elmúltak. Igazából nincs már viszketés, és a gyulladás is elmúlt. Néha egy kicsikét duzzadt a hüvelyem bemenete, de már ez se fáj. Most nem olyan érzésem van, mint amikor még hüvelygombám van, hanem inkább olyan, mint, amikor már csak a hüvelyflórám kezd helyreállni, de maga a fertőzés már elmúlt... Ti mit tennétek? Vegyek tesztet, hogy akkor most még tart-e a dolog, vagy vegyek hüvelykúpot? A nőgyógyász nem opció, mert a jövő héten külföldre utazom, és hétvégén nem rendel a doki.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. szept. 3. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülnék és kellőképpen megünnepelném.
2016. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem már Előfordult. De a menzesz alatt sokkal enyhébbek a tünetek. Legalábbis nálam ez van. Szorítok, hogy neked az előbbi legyen 😃.
2016. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 4. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Vennék Canestent, hogy mindíg legyen itthon...
2017. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!