Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canestent így kell használni?

Canestent így kell használni?

Figyelt kérdés

Kiírt az orvos 4db lenyelős tablettát (heti 1db, 1-et a páromnak) és 6db 200mg-os hüvelytablettát és persze krémet.

Azt mondta 2 naponta este kell betenni 1-et, mert ez az erősebb. A tájékoztató szerint pedig minden nap kellene 1-et használni!

Most akkor melyik alkalmazás helyes?? Nem az van, hogy 72 óráig egyenletesen kellene tartani a hatóanyag mennyiséget, hogy tuti elpusztuljon?? Miért 2 naponta kell??

Nem szeretném, ha kiújulna, így is elég égő volt bemenni... én rendesen fürdök, párom is 8 éve 1 van, ő se jár máshoz! Azt se értem, hogy hol kaphattam el és 2 nap alatt hogy lett ilyen durva?!

A végén nem kellene valami flóra helyreállító???



2016. szept. 5. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy hasznald, ahogy a doki mondta. O szemelyre szabottan dont. A tejekoztato csak egy altalanos leiras, mindig ott van, hogy kiveve, ha a szakorvos mashogy rendelkezik.

A gomba onmagatol is elojohet, nem kell elkapni, hiszen eleve jelen van a szervezetben, pl. Vegbelben. Eleg, ha legyengul az immunrendszered, vagy stresszesebb idoszakod van. Strandon, wc-n is el lehet kapni, vagy az izzadas miatt is elojohet. Huvelyflora helyreallito nem art a kezeles utan.

2016. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy használd, ahogy az orvos mondta.

Bárhol el lehet kapni. Nem kell ahhoz összebújni mással.

Akár lehet bizonyos gyógyszerek szedése után is, vagy fogamzásgátlótól, vagy idegen helyen mentél wcre, vagy uszodában, stb.

2016. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Persze, el lehet kapni vagy csak elszaporodott, de most kattogok, hogy mégis mitől van.

Nem zabálok cukrot, se üdítőket, rendesen tisztálkodok, nem voltam idegen helyen, se uszodában! Ha az immunrendszerem lenne gyenge, kijött volna a herpeszem..

Nem történt megcsalás sem, így végképp ötletem sincs!

Popsiból se kerül punciba..

De csak tőle kaphattam el, mert szex utáni napon kezdődött!

A sperma lehet fertőzött vagy tényleg csak a makkon laknak? Bekentem szegénykémnek még a golyóit is, csak ne adja vissza!!! :-D

2016. szept. 5. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak tőle kaphattad el.

Elég ha megfogod a kilincset, amin van ezerféle lenyomat meg baci már egy csomó embertől, aztán nem mosol kezet wc előtt. Vagy pl. pénz, utazáskor kapaszkodók. Bármi. Persze ezek rá is igazak.

Addig meg ne szexeljetek, amíg a kezelés tart. Majd csak akkor, ha biztosan mindketten rendbe jöttetek.

2016. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ne tudom, nem úgy tűnik mintha érne valamit a krém, ugyanúgy néz ki, csak ritkábban viszket! :( Ráadásul minden másnap szédülök tőle! De legalább rohadt drága volt..
2016. szept. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!