Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a pecsételő vérzés oka?

Mi lehet a pecsételő vérzés oka?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló mellett, jövő szerdán kellene menstruálnom, de tegnap pecsételő vérzés jelentkezett, ami ma is tart.

Szexuális kapcsolatom az előző ciklusban volt, akkor minden rendben volt.

Esetleg lehetséges, hogy a stressz hozta ki, mert az egyetem mellett plusz feladatokat is vállaltam, nagy a nyomás.


Volt valakinek hasonló tünete?

Köszönöm



2016. szept. 8. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt ilyen tünetem, és fogamzásgátló mellett.

Nálam kiderült, hogy progeszteronhiány okozza, és a fogamzásgátlót is le kellett cserélnem.


Neked is azt tudom javasolni, hogy keress fel nőgyógyászt, mert ezt távgyógyításban nem tudja neked senki megmondani. Viszont bármi is az oka, nem szabad figyelmen kívül hagyni!

Lehet, hogy csak másik fogamzásgátlót kéne szedned.


Ha szex egyszer van egy hónapban, akkor kérdés, hogy biztosan megfelelő-e neked a tabletta, amivel minden nap terheled a szervezeted?

2016. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű tablettcsere kell. Így jelzi a szervezet hogy már nem tudja az alacsony hormonszintet biztosítani a tabletta.

Orvost keress fel és érdemes máshogyan védekezni addig, mert gyengülheti is a hatása.

2016. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!