Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor várható az első menstruá...

Mikor várható az első menstruációm?

Figyelt kérdés

Tudom tini lányok 100-ai teszik fel ezt a kérdést de nekem is muszály volt.


Az osztályból már mindenkinek megjött csak nekem nem és tudom én nem tehet róla, de kellemetlen. Ha rákérdeznek akkor meg pláne... Hazudni pedig nem szeretnék. Tehát tud valaki alamit amivel kicsit is előrébb lehet hozni?Ha nem akkor mikor várható?


13éves vagyok. Kb február óta fehér folyás szerű váladék a fehér neműmben az utóbbi időben nagyon nagy mennyiségű. A hasam néha fáj, ingerlékeny vagyok ... A melleim kb másfél éve/egy éve nőnek, most 70/AA -s melltartót hordok. A hónaljam és szemérem testem szőrös.



2016. szept. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Még nem késtél le semmiről. Majd ha 15-16 évesen nem jött meg,akkor aggódj.
2016. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel mar van folyasod es nol a cicid sztem lassan megerkezik a mikulas. De hidd el majd neha inkabb visszacsinalnad;) Orulj ,meg nincs vele gond;)
2016. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem addig örülj míg nincs. Jó persze ahogy az első válaszoló is írta akkor már nem árt orvoshoz fordulni. Mármint ha 15-16 évesen sincs még.

Ha az osztalytarsaid mondjuk emiatt kinevetnek bármi akkor elég hülyék a helyükben irigyelnélek picit hogy még nem kell ezzel foglalkoznod. :)

2016. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pónifing
2016. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!