Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és tegnap...

13 éves vagyok és tegnap (9edikén) lettem beteg (először) amikor felkeltem tiszta vér volt a betétem és rögtön kicseréltem. Ha elolvastátok a lenti részt mi a véleményetek szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Aztán kb fél órával később megint tiszta vér volt megint kicseréltem még szinte egy perc sem telt el a betétem csupa vér volt ez normális?

a szüleim még nem tudják hogy beteg lettem ezért kérek tőletek segitséget

a válaszokat előre is köszönöm


2016. szept. 10. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betét, tisztasági vagy egészségügyi? Egyébként normális, idő kell, míg elrendeződik. Anyukádnak mindenképp szólj, és tőle is kérhetsz tanácsot
2016. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tisztasági betétet használok!

Köszönöm a választ!:)

2016. szept. 10. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevezd úgy, hogy "betegség", hiszen éppen azt jelzi, hogy egészséges vagy! Örülj neki! :)
2016. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi betétet használj!
2016. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben!:)

De az egészségügyi betét miért jobb?

2016. szept. 10. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Te nem tudod 13 évesen, hogy menstruációnál rendes betét használnak?
2016. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

[link]

[link]


Lehet hogy most nem látod a különbséget, de óriási van. A rendes betét sokkal nagyobb és vastagabb, mint a tisztasági, ami egyáltalán nem arra való, hogy menstruációkor használd.

Gondolom azért már az Always és Libresse márkákról hallottál. Neked ilyen kell.

[link]

Anyucival meg tessék leülni beszélgetni. Mert most 3-5 napig vérezni fogsz és amúgy nem betegségnek hívják, hanem menstruálásnak.

2016. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesanyád is menstruál még, akkor biztos van otthon egészségügyi betét is, ha meg nincs, akkor menj, és vegyél!
2016. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

13 évesen ténylg ilyen süsü vagy, hogy ennyit nem tudsz?!


- egészséges vagy! nem beteg

- eü. betétet használj

- és elmondhatnád a szüleidnek is

2016. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb az eü. betét, mint a tisztasági, mert nem kell fél óránként cserélned, ugyanis jóval több folyadékot vesz fel, plusz nem pecsételed össze a fehérneműd, nadrágod. A tisztasági betét arra való, amikor már múlik elfelé a mensid. Amikor vérzel, akkor eü. kell.
2016. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!