Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Ez minek a tünete...

S. O. S Ez minek a tünete lehet? (Lent)

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon viszket és olyan érzés mintha sebes lenne a kisajkam.Tegnap a barátom megnézte és pattanásokat talált a kisajkamon,én most megnéztem és sok bőrszínű pattanást találtam ott. Mikor szexeltünk és beakart hatolni és betette nagyon fájt,pedig nem vagyok szűz,most az első hogy fáj a szex. Büdös is ott lent nekem.

19/L



2016. szept. 11. 05:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egymás mellett vannak sorban mint a gyöngysor.:(
2016. szept. 11. 05:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemi betegség? Hpv?
2016. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sima fertőzés lehet, vannak rá kenőcsök, persze ha bőrgyógyász nézi meg és nem a gyakorisok találgatnak az éteren keresztül, képernyőre kézrátétellel, akkor konkrétabbat is tud mondani, de általában valamit kérhetsz egy patikustól is. Szerintem amíg kezeled, addig ne szexeljetek.
2016. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj nogyogyaszhoz. O vesz kenetet de lehet mar a pattanasokbol tudni fogja mi a baj. Ha budos tuti valami fertozrs,gomba.
2016. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hpv

Mindketten irány a doki ( bőr és nemibeteg gondozó)

2016. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

HPV okozta Condyloma szemölcs ha ilyen ellipszis vagy gömb alakú bőr cafatok, a viszketést okozhatja ez vagy gomba! De az nem most jött ki, nem 2 nap alatt lesz akkora, az neked hetek óta ott van, hogy nem láttad?? Fürödtél te édes lyányom?

Hogy engedhetted, hogy bármi nemi betegség vizsgálat nélkül betehesse???

És amúgy is, büdösen engedted, hogy hozzád érjen?? Arra nem gondolsz, hogy megfertőzöd?? Édes jó istenem..

Mindketten menjetek orvoshoz, azonnal!!!!

2016. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

HPV okozta Condyloma szemölcs ha ilyen ellipszis vagy gömb alakú bőr cafatok, a viszketést okozhatja ez vagy gomba! De az nem most jött ki, nem 2 nap alatt lesz akkora, az neked hetek óta ott van, hogy nem láttad?? Fürödtél te édes lyányom?

Hogy engedhetted, hogy bármi nemi betegség vizsgálat nélkül betehesse???

És amúgy is, büdösen engedted, hogy hozzád érjen?? Arra nem gondolsz, hogy megfertőzöd?? Édes jó istenem..

Mindketten menjetek orvoshoz, azonnal!!!!


1. Nem szemölcsök,csak kis pattanások.És nem elipszis alakúak.

2.Nem hetek óta hanem 3napja viszket,és neki mondtam hogy viszket,és nézegette és pattanásokat talált,de én ma egy egész sor pattanást találtam , egymás mellett vannak mint a gyöngysor. Én néztem de nem találtam ott pattanásokat,ő látta meg,de igen most jött ki.

3.Képzeld mindennap fürdök.És nem büdös csak órák reggelre lesz az. Lyány? Miféle paraszt vagy te?

2016. szept. 11. 13:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Alap hogy fürdök,és még szőrtelenítem is lent magam,akkor észre kellett volna hogy vegyem hogy elváltozás van.
2016. szept. 11. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi.degy mi van el tudsz menni orvoshoz holnap reggel
2016. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltottál mostanában tisztítószert? Sokuk okozhat ugyanis ilyen tünetet.
2016. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!