Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? Vagy terhesség?

Meg fog jönni? Vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Hello. 13 éves vagyok. Kb 1-2 napja fel van puffadva a hasam. Tök nagy. És behuzni se tudom az alsó részet rendesen. Persze nem feküdtem le senkivel. De van két bátyjám. Akik. Na értitek. És gyom a hasa már egy pár napja fáj a köldököm táján. Evés után hanyingerem van. És folyton fáj nyom görcsöl vagy szűr a hasam. Mi lehet? Köszi a valaszokat előre is. (2 hét mulva kéne kb megjönnie)

2016. szept. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"De van két bátyjám. Akik. Na értitek"

Ezt hogy kell erteni?

2016. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy hogy csinálni szokták magukkal. Pl a kádba. Kifolyik a cucc. Stb. Csak nem akartam részletesen leirni
2016. szept. 11. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha veled nem csinaltak akkor nem lehetsz terhes.
2016. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem vagy terhes.Azt nem hinném.De szerintem menj el orvoshoz.Ja és ha tudok segíteni valamiben nyugodtan írj.13/L
2016. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól nem lehetsz terhes, hogy a fiúk maguknak csinálnak valamit. Fel lehetsz fúvódva. A beleid be vannak gyulladva. Diétázz, és igyál kamilla teát. Ne egyél tejes élelmiszert, se fagylaltot egy hétig. Könnyen lehet laktóz intoleranciád van.
2016. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!