Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 nappal a menstruációm...

5 nappal a menstruációm elállta után véres folyásom volt, miért?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem volt, mint amikor nagyobb mennyiségű hüvelyváladék távozik a hüvelyemből. Ki is kellett törölnöm, annyi volt, ekkor láttam, hogy véres. Nem tiszta vér volt, hanem hüvelyváladék+kicsi vér. 17 éves vagyok, kb 6 éve menstruálok. Az elmúlt fél-egy évben állt be viszonylag rendszeresen, 20-22 naponta jön még, és mindig 7 napig tart. De a legutolsó vérzésem pl 2 nappal előbb jött meg. Nem szedek fogamzásgátlót.

2016. szept. 14. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Peteérés.
2016. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ey normális? Köszönöm a választ, csak kicsit megijedtem!
2016. szept. 14. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalábbis gyakori. Normális, sokaknak van. Minden olyanra figyelni kell, ami Nálad szokatlan. Van pl., aki nem menstruál rendszeresen, ezért nála nem szokatlan, ha nem jön meg. Érted.

Nincs nőrokonod, akivel ezeket meg tudd beszélni?

2016. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma ugyanez történt. Így is normális?:/ egyébként sajnos nem igazán van ilyen nőrokonom..
2016. szept. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!