Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Milyen gyorsan hat a...

SÜRGŐS! Milyen gyorsan hat a gynoflor és a használata közben mehetek e strandra vagy fürdőbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy aki màr használt Gynoflort annak milyen gyorsan hatott (vagy rögtön a kezelés végére elmúlt?)? Illetve lehet e a használata közben strandolni/fürdőbe menni vagy inkább a fürdő után kezdjem el a kúrát (szombaton mennék)?

Köszi annak aki válaszol,nagyon hálás lennék:)



2016. szept. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd el a kúrát. Amúgy este kell feltenni. Ez egy jó /védő/ baktériumot tartalmaz, és egy kis ösztrogént. Felszívódik este, és nappal mehetsz a fürdőbe.
2016. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha a fürdőben el kapok valami más fertőzést akkor nem válnak értelmetlenné az előtte elhasznált kúpok? Remelem érthetően fogalmaztam:D
2016. szept. 16. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
SEMMILYEN fertőzéssel nem mehetsz fürdőbe! Strandra se.
2016. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez a kérdés. Hát akkor használhatod előtte, és utána is :)

Előtte akkor érdemes, ha van ideje kifejteni és bevinni a jó baktériumokat, ami azért nem előtte való nap történik meg, hanem a teljes "rendbehozatalig", ezt nem tudom pontosan mennyi idő.

Ezért én inkább ebben a helyzetben (mivel már nincs idő az erősítésre) inkább utólag alkalmaznám, máskor pedig hamarabb kezdenék bele :)

2016. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!