Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi lehet a baj....

Nem tudom mi lehet a baj. Lehet megfázáskor émelyegni, vagy más lesz az oka?

Figyelt kérdés
a barátommal pettingeltünk, megjött a menzeszem is normálisan. elmentünk egy hosszabb autóútra, és nagyon hányingerem lett aznap. úgy 2-3 napja megfáztam és émelygek. nincs hányingerem, csak émelygek. nemhiszem hogy terhes vagyok, mivel régóta pettingelünk a barátommal, és eddig mindig pontosan megjött, most is megjött, de nem tudom, hogy akkor mitől émelyeghetek. tudnátok segíteni?
2016. szept. 18. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pettingeles kozben sperma is kerult beled akkor lehetsz terhes.
2016. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy belém került volna, csak megujjazott meg kinyalt, aztán én csináltam neki, de rögtön fel is öltözott, nem hinném
2016. szept. 18. 00:46
 3/6 A kérdező kommentje:
de eléggé ideges is vagyok, nem tudom...
2016. szept. 18. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem került beléd sperma akkor nem vagy terhes.


Szerintem benyaltál valami apróságot, vagy egyéb kisebb hülyeséget csináltál a közelmúltban: mondjuk kevesebbet eszel, nem alszod ki magad.


Ha gondolod tesztelj egyet saját magad megnyugtatása céljából, 400-600ft egy terhességi teszt drogériában. Gondold át, hogy változott-e mostanában az életmódod, majd keresd fel a háziorvosod.

2016. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg kevesebbet eszem mostanában.pár hete mág többet ettem. Reggelire csak müzlit eszem, ebédet, meg még 4 óra körül egy joghurt vagy sajt vagy valami... Azelött (kb. 8-9 napja) 2-3 szelet kenyér reggelire, ebéd 12-13 körül, 4 körül másodszorra megebédeltem, meg még vacsora is... nem fogyózok, csak próbálok kevesebbet és egészségesebbet enni
2016. szept. 18. 01:42
 6/6 anonim ***** válasza:
A megfázástól émelyegsz. Nekem is mindég a gyomromra megy.
2016. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!