Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babával próbálkozunk januárban...

Babával próbálkozunk januárban lesz 3 éve. Eddig mensi előtt, PÉ után mindig fájt a mellem, ebben a hónapban abszolúte nem fájt. Tegnapra nem vártam a mensimet és eddig nem is jött meg. MI lehet?

Figyelt kérdés
2 terhességem közül az egyik ikerterhesség volt,elvetéltem,ahogy a tavaly novemberi babámmal is,november óta a mensim hol 3 napos,és nagyon gyenge,hol 6 napos,és erős de tavaly november óta nincs semmi.Ebben a hónapban beágyazódás környékén nagyon erősen görcsölt a petefészkem,és nyilallt a hüvelyemen át a méhem.De a mellem egyáltalán nem fáj,mint a 13 év mensim alatt minden hónapban,ha meg akart jönni.Segítsetek légyszi.Kösy a válaszokat.Lizy
2008. okt. 2. 15:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elég mindennapos kérdés,de a nőgyógyásznál 3 hónapja voltam,azt mondta,hogy minden ok,és egy alkalomért a fizetésem 8%-át kifizetni,egy "Minden Ok"-ért kissé húzós.(10000 egy vizsgálat).A legfuribb az egészben,hogy nem fáj a mellem.Arra gondoltam,hogy nem volt PÉ-m és azért nem fájnak.Nem tudom mitévő legyek.
2008. okt. 2. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormon vizsgálatra elküldött a dokid? Nekem is most derült ki, hogy alacsony a progeszteron szintem és azért volt már több elhalt terhességem is.
2008. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem cysta az ami szúrkált félidőben. Amíg az szét nem megy vagy fel nem szívódik addig vszű nem fog megjönni a mensid sem.

Igen, lehet a hormonhiány oka avetélésnek. ezt mindenképpen ellenőríztesd-majd a doki megmondja mikor mit kell levetetni.

Ha a hormonrendben van, akkor pedig próbálj beszélni a DR Petrányi Győzővel az Immunológiai intézetben-van honlapjuk is szerintem itt is fel tudod venni a kapcsolatot velük-mert lehet, hogy az van ami nálunk volt: 3-om babót elvetéltem mert a szervezetem olyan erősen védekezik az idegen anyag ellen(baba), hogy elkezd ellenanyagot termelni és megöli a babát( erre én kaptam immunglobulint a 6. héttől a 24.-ik hétig 3 hetente. így sikerűlt kihordanom a babát. Lehet, hogy neked csak a hormonjaiddal van baj, de leírtam ezt mert ha a hormon jó akkor talán hasonló gondod van mint nekem.

2008. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!