Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most megjött vagy sem?

Akkor most megjött vagy sem?

Figyelt kérdés

Még nem jött meg egyszer sem.

Múlthét csütörtökön egy kisebb barnás foltot vettem észre a bugyimon, ez péntekre nagyobb lett ezért betettem egy betétet. Szombaton kb. akkora volt mint pénteken, és vasárnap mikor elmentem vécére láttam, hogy nem sok (tényleg nem túl sok) de egy kevés vér is volt. Azóta nemvolt semmi, csak az a fehér folyás. A melleim már nőnek, már szőrösödöm, és a fehérfolyás kb. 1,5éve van. Novemberben leszek 14/L.


2016. szept. 20. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, megjött, nekem még kisebbel kezdődött, azóta is rendszeres
2016. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. szept. 20. 18:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Még lécci írjatok h kinek h kezdődött.
2016. szept. 20. 18:08
 4/5 anonim válasza:
Ugyanilyen barnázással kezdődött, majd 2-3 hónapig nem volt semmi, utána jött meg rendesen. :) Első évben egy hónapot kimaradt, az is teljesen normális. 13 voltam akkor. :) 20/L
2016. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mázlis. Nekem rögtön sok jött és 7-8 napig tartott. Bár akkor még nem görcsöltem, de szr volt, hogy 14 éves korom óta - 2x-i anorexiás időszakot leszámítva - percre pontosan megvan.
2016. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!