Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik a menstruációm,...

10 napja késik a menstruációm, ez normális? Ugyem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lassan 10 napja késik a havi menstruációm (2 éve kezdődött) és elkezdtem aggódni, múlt hétvégén buliban voltam és nem sok mindenre emlékszem, a barátnőimmel voltam, aztmondák nem csináltam semmi 'olyat' (16/L)

2016. szept. 20. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Már tesztelhetsz, valamennyire pontos eredményt mutathat ennyi idő után. Most fejszámolással, kb. akkor voltál a buliban, amikor meg kellett volna jönnie vagy kicsivel előtte, nem? Peteérésed meg a ciklus közepén van, legalábbis általában. Tehát ha minden rendben volt a ciklusoddal, nem tolódott ki a peteérésed (és jól számolok) akkor kevés az esélye, hogy ha voltál is valakivel, teherbe estél volna.


De fiatalon még elég rendszertelen a ciklus, tehát lehet eltolódik a peteérés, de lehet csak simán eltolódott a menzeszed. Tesztelj egyet, nem kell senkinek szólni róla csak lemész a patikába vagy a drogériába és veszel egy tesztet, hazamész és lepisiled. Aztán ha negatív de még utána se jön meg valameddig, tesztelj megint. Ha meg megjön, akkor köszönd meg és tanulj belőle, ne igyál annyit, hogy ne légy magadnál és esetlegesen ilyeneket csinálj...

2016. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől késhet. Ha nem szexeltél, akkor teljességgel kizárt a terhesség.


Nálam is volt ilyen, aztán a jövőhónapban is, meg azután..

Ekkor rájöttem, hogy átállt a ciklusom és ez azóta is így van.


Mondjuk, ha már nem vagy szűz, nem árt felkeresni egy nőgyógyászt ,,csak úgy,,.

2016. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!