Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése mennyiben...

Szüzesség elvesztése mennyiben befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hogy a szüzesség elvesztése után késett, esetleg kimaradt a menstruációjuk a lányoknak. Én több éve szedek fogamzásgátlót (eü okok miatt) és most veszítettem el a szüzességemet. Napra pontosan mindig ugyanakkor jön meg a vérzés, mióta szedem a gyógyszert.(soha semmi nem befolyásolta, stressz, stb.)

Lehetséges, hogy a következő vérzésem nekem is késni fog, vagy a tabletta miatt nincs semmi befolyása?



2016. szept. 21. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézessél Terhességo tesztet,akkor kiderül.
2016. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem hogy befolyásolná. Legalább is nekem nem befolyásolta pedig akkor még nem szedtem fogamzásgátlót neked még úgy sem mert te már előtte szedtél.
2016. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Babám, te NEM menstruálsz, kezdjük itt, így nincsen, ami összevissza jöjjön meg.

A te vérzésed mesterségesen generált, semmi köze a saját hormonháztartásodhoz.


Nekem erősebb azóta egyébként - sokkal -, és jobban görcsölök.

2016. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elméletben nem befolyásolhatja, de gyakorlatban azt tapasztaltam én is, hogy igen. Az addig napra pontos menzeszem késett 2 hetet. Lehet, hogy anélkül is késett volna, nem tudom.

De mivel gyógyszert szedsz, irányítás alatt van a hormonrendszered. Nem valószínű, hogy késni fog.

2016. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!