Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem menstruálok négy...

Ha nem menstruálok négy hónapja, akkor teherbe sem eshetek és gyerekem sem lehet?

Figyelt kérdés
Amióta fogytam azóta nem jön meg. Mondjuk azóta szexuális kapcsolatom sincs,nem kívánom a sze.-et se meg gyereket sem szeretnék,csak érdekel a kerdes.

2016. szept. 22. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tanultál valamennyi biológiát ? Nem ezen az oldalon fognak téged megtanítani az ember szaporodásbiológiájára.
2016. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs peteérés, nincs menzesz, nincs gyerek. De ez nem azt jelenti, hogy össze-vissza kefélhetsz aggodalom nélkül, mivel nem tudod előre, az adott hónapban van-e peteérésed, így akármikor teherbe eshetsz, ha a tested visszaáll majd. Szerintem menj el orvoshoz, nem egészséges dolog, ha nincs menstruációd.
2016. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem kívánom a sze et.

Mi bajom lehet,ha nem menstruálok?

Ezelőtt,kb napra pontos volt,csak fogytam most több,mint 10kilot

2016. szept. 22. 19:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fogyas az oka. Egyik ismerosom igy jart. Hizott par kilot es ujra jo lett minden. De igen azert ez nem jelenti,hogy ne kellene vedekezni. En azert elmennek orvoshoz is es megnezetnem magam.
2016. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
bizonyos testzsírszázalék alatt nincsen menstruáció, és ha nem menstruálsz, akkor nem eshetsz teherbe. persze tele van az orvosi irodalom kivételekkel. :D
2016. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
49kg vagyok 170cm, semmiképp nem akarok hizni
2016. szept. 22. 21:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy hízz, isten ments, nehogy szaporodhass.

Amúgy most még vicces és "jó dolog". Csak majd ha AKARSZ gyereket, és nem lehet, mert most idióta voltál, akkor leszel bajban.

2016. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viccelődöm ezek kedves utolsó és SOHA nem lesz gyerekem! Azt hiszem jobban tudom, mint Te..
2016. szept. 23. 05:30
 9/15 anonim ***** válasza:
17-es BMI-vel a legjobb úton vagy afelé, hogy nemhogy gyereked ne legyen, de te is elpusztuljál az éhezésben. Kicsit fogyhatsz még, ha a fenti a célod...
2016. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az emberi szervezet ettől sokkal keményebb és erősebb,nem is gondolná az ember mennyi mindent túlél,kibír..ennyitől nem halok meg, édes kevés hozza
2016. szept. 23. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!