Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta tartó húgycsőgyull...

Hónapok óta tartó húgycsőgyulladással kihez tudnék fordulni?

Figyelt kérdés
Szúró érzést érzek a húgycsövemben bizonyos mozdulatokra, a vizelés meg csíp. Voltam már sok orvosnál, antibiotikumok nem használtak, a vizeletem negatív, clamydia, stb szintén negatív. A hüvelyemben volt gomba, arra kaptam helyi kezelést, meg diflucant. Rengeteg természetes gyógymódot próbáltam, semmi sem használt. Ezüst kolloid, d-mannóz, tőzegáfonya, ilyen problémákra használatos teák, probiotikum, medveszőlő, stb... A Monural egyedül ami használt egy kicsit, de ilyet nyilván nem szedhetek mindig. Milyen orvost keressek fel aki talán meg tud gyógyítani? Teljesen el vagyok keseredve, rámegy az életem meg a jókedvem erre az egészre, meg rettegek tőle, hogy majd jobban fog fájni, annyira, hogy már semmi másra nem tudok figyelni csak a fájdalomra. Így is fáj, de még elvagyok, de nagyon félek hogy soha semmitől nem fog elmúlni, mert nem nagyon látok kiutat ebből az egészből. Ha valaki tudna javasolni egy orvost, akit felkereshetnék, örülnék nagyon. Köszi.

2016. szept. 25. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Paphoz, sámánhoz, törzsi varázslóhoz.

.

"Ha valaki tudna javasolni egy orvost, akit felkereshetnék"

Ezt hogy érted?

Anélkül, hogy bárki tudná hol laksz, felkeresed a javasolt dokit?

Mese dupla habbal!

.

Gondolom, vagy annyira tájékozott, hogy tudd, hol van lakhelyedhez legközelebbi rendelőintézet.

Ott már a portás is eligazít, hol találod épületen belül az urológiát!

2016. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom. A lakóhelyemhez legközelebb eső urológian voltam és elhajtottak azzal hogy igyak sok folyadékot. Szóval ezek után örülnék ha tudna valaki ajánlani valakit.
2016. szept. 25. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Suprax meg az Urzinol segített.Igaz,h nem végleg,de hosszabb ideig ne volt gondom.
2017. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!