Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót ajánlanátok...

Fogamzásgátlót ajánlanátok vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Mindenkitől mást hallok...valaki szerint ilyen idős korban kellene már szednem (19) és más problémákra is megoldást jelenthet más szerint pedig egy csomó hátránya van...sok hormon, amit ha valamikor abba hagynék mert gyereket szeretnék akkor kisebb lesz az esély rá, hogy összejöjjön vagy olyat is hallottam, hogy gyógyszer mellett esett teherbe viszont nekem olyan erős a vérzésem és sok, hogy azon elvileg segítene. Ha viszont orvost erről kérdeznék nyilván azt ajánlaná, hogy mindenképpen szedjek valami gyógyszert...ti hogy vagytok vele?

2016. szept. 27. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos tud neked olyat írni, ami gyenge, de annyi hormon van benne, hogy a menstruáció rendetlenkedését azért rendbeteszi. Az is lehet, hogy nem is fogamzásgátlót írna, minden eset egyedi. Beszélj egy dokival előbb, és utána még kérhetsz gondolkodási időt. Ő is tud segíteni dönteni!
2016. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vegyész vagyok, de minél kevesebb gyógyszert tudsz szedni életed során, úgy, hogy közben jársz orvoshoz, annál jobb!


Ha a nőgyógyász kifejezetten, az általad elmondott konkrét és valós panaszokra felír valamit, akkor váltsd ki, olvasd el a betegtájékoztatóját, majd az orvosod felügyeletével szedd, vagy vele konzultálva hagyd el.


Ez egy hivatalos oldal, itt utánakereshetsz betegtájékoztatóknak.: [link]

2016. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!