Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van/volt, érezhet...

Hüvelygombám van/volt, érezhetem ennyi canesten hüvelytabletta után a mellékhatások valamelyikét?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő! Hüvelygombám van/volt. Múlt héten vettem Canesten Kombit 3 db tablettával. Sejtettem, hogy nem lesz elég, de a következő 3-t csak egy nap késéssel tudtam elkezdeni. De hogy tényleg elmúljon ezért inkább 6 napig használtam 6 db-ot. A mellékhatások között szerepel a viszkető érzés. Én arra gyanakszom, hogy ez fenn áll, mert érzem, hogy belül viszket. Szerintetek elmúlhatott a gomba?

Köszi előre is a válaszokat!


2008. okt. 2. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gombának a recept nélkül kapható készítmények annyit számítanak, mint halottnak a csók. Írass fel orvossal tablettát, van olyan (a nevére nem emlészem), amiből összesen kettőt kell bevenni egy hét különbséggel. Nem hüvelytabletta, hanem rendes szájon át szedendő.
2008. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló én nődokihoz mentem először egy nőnél ö csak tablettát irt fel de az nem segített. Aztán a pasi már mindent kúp gyógyszer kenőcs. Végül kiderült h nem is gombám volt hanem allergiás vagyok a WC papírra. Ilyen Lidl-ös zöld borítós már mástól is hallottam hogy ö is viszket tőle. lehet h nem is gombát kaptál...legalábbis nálam így volt, már nem használom azt a fajtát semmi bajom nincs.
2008. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Régen, kb. 6 éve amikor először volt (1* melegvizes medencézés után), akkor nagyon viszkettem, mire eljutottam a nődikihoz. Egyetlen tablettával megoldódott a gondom.

Mostanában ha ilyen jellegű gondom van, először megpróbálom a Canestent, de ha nem segít, akkor irány az orvos, és általában az általa felírt CNS hüvelykúp nekem beválik.

Szóval szerintem menj nőgyógyászhoz, mert vagy tényleg a Canesten okozza, vagy más jellegű a problémád. Vagyis azt már egyedül nem tudod megoldani.

2008. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!