Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane 35! Most akkor mikor is...

Diane 35! Most akkor mikor is kellene megjönnie a menstruációmnak?

Figyelt kérdés
A dokim rendszertelen vérzésre írta fel(azelőtt nem szedtem sosem)és beszedtem a 21 db-t úgy ahogy mondta,most a 7 napos szünet negyedik napján járok,és még semmi..ez normális?
2010. ápr. 24. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Majd megjön. Ha nem, akkor is kezdd el szedni, ha letelt a 7 nap szünet. Majd beáll. Ha a 3. levél végére sem jön rendbe, akkor viszont feltétlenül jelezd a dokidnak.
2010. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem eleve a negyedik napon szokott megjönni, de én már lassan egy éve szedem.

Az első 1-2 hónapban semmin se lepődj meg menstruáció terén. Lehetséges, hogyha megjön majd 10 napig is folyamatosan meg lesz vagy az is lehet, hogy csak egy napig. Majd beáll, ne ijedj meg.

2010. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod,megnyugtattál!szép napot!:)
2010. ápr. 24. 19:52
 4/5 A kérdező kommentje:
vagyis mostmár válaszaitokat:)
2010. ápr. 24. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is diane35-öt szedtem régebben, nekem általában az 5. napon jött meg, és 3-4 napig tartott minden mensesem. Ne aggódj, helyrejön hamarosan.


(Amióta nem szedem (babát szeretnénk), azóta kicsit rendszertelenné vált a mensim, 28-32 napra jön meg, de ez még így is normális. )

2010. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!