Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a halványsárgás folyás?

Normális a halványsárgás folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyár elején voltam orvosnál, mert a folyásom igencsak sárgás-zöldes volt, illetve néha viszketett, de más tünet nem volt. Kenetvizsgálat után kiderült, hogy gombás fertőzésem van, amire sajnos a Canesten és társai nem elegendők, így antibiotikumot és vényköteles hüvelykúpot kaptam. A kezelés letelte után úgy vettem észre, hogy a folyás mennyisége, illetve színe normalizálódott, és a viszketés is elmúlt. Ám a minap észrevettem, hogy a bugyimon megint sárga folyás volt. A mennyisége elég csekély, sokkal kevesebb, mint tavasszal, nem szagos, halványsárga, illetve egyéb tünetem most nincs (nem viszket, nem ég, nem fáj). Mivel más panaszom nincs, ami nemi betegségre utalhatna, a fogamzásgátlóra gyanakszom. Előfordulhat, hogy a gyógyszertől, a stresszes élettől, illetve a nem legmegfelelőbb táplálkozástól ilyen a folyásom? Mióta a gyógyszert szedem a folyásom 2 mensi között amúgy is gyarapodott, de mindig fehér/átlátszó volt, ami még normálisnak számít. Holnap megyek orvoshoz, hogy biztosat tudjak meg, de addig gondoltam ide is kiírom, hátha valaki tapasztalt már ilyet.


2016. okt. 3. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell dokihoz menni, nekem mindig halványsárga a folyásom és semmi bajom nincs. Ha nincs szaga a folyásnak és nem nagyon fura a színe, akkor nincs semmi baj, a női nemi szerv ilyen, ha egészséges, akkor is jön belőle váladék, így marad nedves.
2016. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!