Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendzsertelen a menstruációm....

Rendzsertelen a menstruációm. Nőgyógyászhoz kell mennem. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen a menstruációm. Van hogy kimarad, és van hogy 2hét után megint megjön. Kegyetlenül görcsöl ilyenkor a hasam. Anyukám elakar vinni nőgyógyászhoz. Kicsit félek. Mire kell számítanom? Meg fog vizsgálni? Illetve van/volt olyan aki ugyan ebben a cipőben járt mint én? Ha igen mit tanácsolt az orvos? A válaszokat előre is köszönöm! (16/L)
2016. okt. 3. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát errol a helyzetrol nem sokat tudok. Annyi biztos, hogy kerdezgetni fog, mikor hogyan menstrualsz, faj e a hasad. Lehet hogy meg is vizsgal, felfekszel egy szekre, felrakod a labaidat egy kulon tartora.

Gondolm felnyul, hogy kitapitsa mi van belul. Ha szuz vagy, akkor az fajhat. Egyebkent en azt tudom tanacsolni, amikor fekszel es vizsgalnak, akkor ne koncentralj arra, hogy vajon mi tortenhet. Lazitsd el magad. Ez fontos!

De a lenyeg, hogy par perc akatt meg van!

2016. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen szűz vagyok, szóval lehet hogy fájni fog..
2016. okt. 3. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Es not vagy ferfi orvost terveztek?

En not ajanlok a gatlasok miatt, de szakember mindketto, sok kulonbseg nincs.


A fajdalomtol ne tarts. Ha nem vagy szegyenlos tipus annyira, akkor nem lesz olyan megviselo.

2016. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem ugyanez volt majusban. Mivel akkor meg szuz voltam, a doktor nem akart felnyulni, nehogy megsertsen valamit, szoval csak uh-val vizsgalt h nincs-e cisztam/ valami elvaltozas. Szerintem teged se fognak belulrol vizsgalni nagyon. Egyebkent fogamzasgatlot irt fel ra. Helyrejott minden, de en azert nem a hormonalis utat tartom a legjobb megoldasnak. 17/L
2016. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyukámmal megbeszéltük hogy nőt szeretnék, ezért talált nekem egy női nőgyógyászt
2016. okt. 3. 18:28
 6/9 A kérdező kommentje:
A 4.-nek is köszönöm a választ. Megnyugodtam kicsit :)
2016. okt. 3. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy UH biztos lesz, de lehet megvizsgál. Dokifüggő.

Ha lehet a fogamzásgátlót ne fogadd el, ugyanis nem megoldás, csak tüneti kezelés, a gond forrását nem oldja meg vagy gyógyítja! Csak csinál egy mesterséges ciklust, amíg szeded a tabit addig lesz mindig vérzés, a szünetben leesik az abbahagyás hatására a hormonszint megjön a megvonásos vérzés (nem menzesz) majd újra szeded és ebből áll az egész. Abbahagyod és jó eset ha visszatér az kellemetlen eredeti állapot, rosszabb esetben még jobban felrúgja!

Inkább endokrinológust keressetek, ő a hormonjaidat, belső elválasztású dolgokat néz és megoldja.

2016. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyenkor még jobb a nő doki, de később mindenképpen férfit ajánlok. Most csak meg fog uh-ni, megnézi a melleidet, esetleg vesz egy kis kenetet. Ne fél, nem lesz nagy tortúra.
2016. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!