Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba életemben először,...

Hüvelygomba életemben először, nagyon megvisel lelkileg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval ma éreztem suliba menet, hogy nagyon viszket ott lenn. Vártam hátha elmúlik, hogy csak aruha dörzsölte ki vagy valami...na hát nem csillapodott, igy elmentem vettem hüvelytablettát, és feltettem rá 20 percre a viszketés elmúlt. A viszketésen kivül más bajom nem volt, se folyás, se semmi. Azért visel meg a dolog, mert olvastam róla azóta, és irják , hogy gyakran kiujul..és mostmár félek tőle, hogy nekem is havonta ki fog jönni. Félek oda szexuális életem is emiatt, és csak stresszelek meg sirok emiatt. Nem tudom hol kaptam el...gondoltam arra, hogy szombaton a plázába voltam a wc-n esetleg ott...de eddig sose volt gond az se. A másik , hogy elkezdtem babapopsitörlőkendőt használni mostanság,talán az. Pár napja szedek uj fogamzásgátlót, mert a régitől barnáztam amikor nem kellett volna, és olvastam a gyógyszer is kiválthatja, de az előző fogamzásgátlónál nem volt probléma ez se. Barátommal kb. 1 hónapja nem szeretkeztem a barnázás miatt, szóval tuti nem tőle. Egy vírustelepnek érzem magam :(

22/L


2016. okt. 4. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A huvelygombat okozo candida eleve megtalalhato szervezetben (pl vegbelben, es da kell is! Csak a huvelybe atkerulve okoz gondot), okozhatja az immungyengeseg (c-,d-vitamin!), tanga viseles, nem megfelelo tisztalkodas wczes utan (ha hatulrol elolre torlod ki), ha felborul a huvely ph (tusfordotol pl , intimmosakodot kell hasznalni). Szoval ezt nem feltetlen kell elkapni, eleve megtalalhato a szervezetben.

A kezeles utan hasznalj huvelyflora helyreallitot.

2016. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ne legyél már ennyire szerencsétlen. Én most vagyok 20 éves, és már 4-5 alkalommal volt gombás fertőzésem. Kikezeltem magamat is, barátomat is, kész. Nem kell ennyire előre aggodalmaskodni.
2016. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!