Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hull a hajam, orvosnal...

Nagyon hull a hajam, orvosnal is voltam, adott gyogyszert ra, elso honapba hatasos volt de tovabb nem. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Mindjart nincs mar hajam, eddig rengeteg hajam volt allandoan toredezik, teljesen el vagyok keseredve.
2010. ápr. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Forcapil kapszula. Drága, de tényleg hat, a férjem tanúsíthatja.
2010. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valamelyik vacak magaziban volt hogy kv-val kell hajat mosni, mert a koffein felelenkiti a fejbört es jobban nö meg megerösödik, nem tudom talan segit.
2010. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia velem is ugyanez volt, én elkezdtem vitaminokat szedni és kaptam valami gyógysampont és valahogy abbamaradt a hajhullásom. Hát sajna nem olyan dús mint régen de elkezdett már visszanőni.
2010. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hajhullás valódi okát kellene először megkeresned. Ez lehet stressz,idegeskedés,gombás fertőzés,rossz,kezeletlen fog,stb.s utána lehet célzottan a gyógymódot kikalkulálni.A vitaminok tuti nem ártanak!
2010. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első soron góckutatás: fogászat, labor, hormonok, ultrahang, arckoponya felvétel az esetleges gyulladáok végett. Ha ezek ki vannak már zárva, akkor érdemes kezelni. Egyébként hosszú hajnál ez sokszor előfordul, akkor érdemes levágatni, frissíteni a fejbőrt.
2010. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!