Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami baj van a hormona...

Lehet valami baj van a hormonaimmal, miért vannak szőrszálak olyan helyeken ahol nem kellene? L

Figyelt kérdés
A mellem között,a mellbimbóm körül néhány szál és a hasamon is van néhány szőrszál,nemtudom mi miatt nőtt ki,mit csináljak,húzzam ki?

2016. okt. 6. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Több férfi hormonod lehet. Menj el hormonvizsgàlatra.
2016. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeken a területeken nekem is vannak pihéim, de ez normális. Nyilván nem akkor, ha nagyon erős és hosszú szőrök, de a pihék normálisak.
2016. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még néhány erősebb szőrszál is teljesen normális, ha összefüggő vagy irreálisan sok szőrzeted van ilyen helyeken, az utalhat hormonzavarra. Nekem is megy le egy kisebb csík szőrőcske a hasam alsó oldalán, közülük egy vastagabb, azt ki szoktam húzni pár hetente. :) Nincs ezzel semmi baj, a barátom észre se veszi, egyszer látta, hogy kihúzom és rendesen meglepődött, hogy mi a fenét csinálok. :)
2016. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!