Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyire gyenge...

Normális, hogy ennyire gyenge vérzésem van?

Figyelt kérdés

Amióta meg van mindig nagyon ömlött belőlem a vér és mindig nagyon rendszeres volt. (ez +10 éven keresztül) Régen mindig napra pontosan megjött.

Év elején elkezdtem fogamzásgátlót szedni... Azóta mindig gyengébb volt mint előtte. De most úgy jött meg mintha nem is lenne. Beraktam egy betétet... üres. Viszont mikor megtörlöm véres.


2016. okt. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor megvonásos vérzésed van, nem menzeszed. Ennyit tudhatnál, ha már szedsz valamit, nem? Persze, hogy kevesebb, hisz nem vagy termékeny, nem megy ugyanaz a folyamat végbe, ami gátló nélkül. Olvass utána és szedd tudatosan a pirulát, ez fontos.
2016. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van olyan. De az a problémám, hogy féléve szedem. És ennyire gyenge eddig sose volt... (azóta se amióta szedem)
2016. okt. 9. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. mintha utolsó napos lenne 1. naptól kezdve. (máskor sose ilyen azért jobban nyoma van)
2016. okt. 9. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem kimondottan erős, brutális vérzés és fájdalmak ellen írták fel a gátlót, és nekem is előfordult alig észlelhetően gyenge vérzés. Én kifejezetten örülök neki, ez volt a cél :) Ha nagyon aggaszt, hívd fel a nőgyógyászt és kérdezz rá.

2016. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!