Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan fogamzasgatlo, ami...

Van olyan fogamzasgatlo, ami mellett lehet dohanyozni?

Figyelt kérdés
Vagy a tabletta akkor ki van zarva? Mas hormonalis fogamzasgatlas se (pl huvelygyuru) ?
2016. okt. 13. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik mellett lehet, csak nem érdemes.
2016. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertve, hogy van-e olyan, ami mellett nem jelent kockazatot? (Pl trombozisra)
2016. okt. 13. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs ami mellett nem jelent kockázatot, mindnél gond és növeli a trombózist mert önmagában az ösztrogénbevitel növeli. Gyűrű mellett különösen nem ajánlott mert hiába a kevesebb hormon, magasabb a szorzó mégis mivel folyamatos a kibocsátás, nekem is az van és mondta a doki hogy mivel nem dohányzok ezért választja nyugodtan, nem 5-7x-es mint a tablettánál hanem 8-12x-es a gyűrűnél. A dohányzás még erre rászoroz.
2016. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor az ovszeren kivul mi marad? (Nem is szultem meg. )
2016. okt. 13. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdez, az óvszeren kívül két dolog marad:

1. nem szedsz hormonális fogamzásgátlót és dohányzol tovább, és pl naptármódszerrel védekezel, vagy nem szexelsz.


2. Nem vállalod a megnövekedett trombóziskockázatot és leszoksz a dohányzásról.


tertium non datur.

2016. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyugi, igazabol csak erdeklodok. Mar fel eve nincs is szexualis eletem, szoval nem kifejezetten aktualis. Meg egyebkent tisztaban vagyok ezekkel a dolgokkal, csak az nem volt vilagos, hogy maga a tabletta es a cigi nem fer ossze, vagy ugy altalaban a hormonalis fogamzasgatlas es a cigi. Koszi a valaszokat! :)
2016. okt. 13. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Van szilikon spirál amit feltesznek már olyannak is aki nem szült. Érdeklődj a nőgyógyászodnál. azthiszem 48 ezer ft és 5 évig jó
2016. okt. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!