Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak ezekről a nőgyógyászokról? (Pécs) - Dr. Banó László - Dr. Gelencsér Márta - Dr. Tóth Zsolt - Dr. Várnagy Ákos

Figyelt kérdés
Illetve tudtok jó nőgyógyászt ajánlani, akinek nemcsak magánrendelése van és UH-ozni is szokott?

2016. okt. 17. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Várnagy Ákosról van tapasztalatom. Nagyon kedves, lelkiismeretes doki. :)

A fiam nála szültem, most a 2. babával is hozzá járok. :)

Csak ajánlani tudom. :)

2016. nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár én nem szüléshez keresek orvost, hanem rendszeres vizsgálatra, hogy észrevegye, ha gyulladás, ciszta van. Tehát aki a nőgyógyászatban jó orvos, nem konkrétan a szülészetben.
2017. jan. 1. 16:59
 3/6 Semelyke válasza:
100%

Tudom, hogy a kérdés 2016-os, de azért leírom a tapasztalatom, hátha valakit még most is érint ezt a kérdés.

Én Banóhoz jártam, kétszer voltam nála. Elég is volt. Megfogadtam, hogy soha többet nem megyek hozzá, olyan lekezelő, bunkó paraszt volt velem. Múlt héten mentem hozzá gyógyszert felíratni és velem még soha nem beszélt senki így, nem, hogy egy orvos!!! Már bánom, hogy nem mondtam el neki, hogy nem véletlen hagytam ott, és járok máshoz. Én ilyen egy vadparaszt emberrel még nem találkoztam.

Dr. Gelencsér Mártához mentem át, őt nagyon szerettem, de sajnos a múlt hónapban nyugdíjba ment. Most Dr. Szörényi Andráshoz van időpontom, őt nagyon dícsérik. :)

2018. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Maximálisan egyetértek az előttem szólóhoz. A Banó doktor végtelenül tiszteletlenül bánik a kismamákkal. Aki csak teheti kerülje. 27. hétben vagyok. Boldog egészséges terhességemben az egyetlen dolog ami stresszel az a havi egyszeri jelenés ennél az orvosnál aki megalazázó, lekezelő és borzasztó modortalan. Ma döntöttem el, hogy váltok.
2019. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hátha valakinek még hasznos lesz.

Utolsó voltam. Mégsem váltottam, nagy hiba volt. Drága doktor úr nem vette észre a toxemia egyértelmű jeleit. Majdnem ott maradtam én is és a gyerek is. Nem lenne szabad praktizálnia, aki teheti kerülje!

2019. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szörényihez 2009-ben volt egyszer szerencsém, hál isten soha többet. Szakmailag nem tudom megítélni, de az a stílus...A Banó dettó. Nem hiszem, hogy egy nő, aki épp megtudja, hogy nem él a kisbabája, avval el kell kezdeni ordibálni, hogy biztos tehet róla, mert biztos lázas beteg volt stb... Aztán oda vágni neki, hogy majd a következő pozitív tesztnél találkozunk...hál isten a Pécsi meddőségi központban jó kezekbe kerültem, és most van egy édes, egészséges 2.7 éves fiam.
2020. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!