Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van ez? Egyut let utan...

Boglar.kov kérdése:

Miert van ez? Egyut let utan szúr jobb oldalt az alhasam.

Figyelt kérdés
Egyutlet utan az alhasam jobb oldalt szúr. Es kiswc-zes utan eget es csip.. miert van ez. ?
2016. okt. 18. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora meretu a baratod? Sajat tapasztalatbol mondom, mivel nekem nagy van, sok lanynak okoztam mar ilyen jellegu fajdalmat. A mehszajad faj szerintem akar be is lehet gyulladva. Erdemes lenne nogyogyaszhoz elmenned, es megvizsgaltatni magad.Valoszinuleg meg idoben vagy.
2016. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azert gyulladhat be mert tul nagy?
2016. okt. 18. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akar azert is persze, mert a mehszajad folyamatosan eros hatasnak van kiteve. Nagy van neki? Miota vagytok egyutt? Idovel engem megszoktak a lanyok, de elvittem oket mindig orvoshoz ha nem mentek maguktol.
2016. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van . Ha hozzad vagyis a hüvelyedhez képest nagy a barátod akkor bizony fájhat . Nekem is ez a problémám . Nem mindig fáj csak ha pl több ideig tart a szex vagy ha kicsit ... Szóval nem szépen gyengéden hanem kicsit durvábban mennek a dolgok . Szex közben nem fáj , teljesen tudom élvezni . Na de utána ... Nem is merek sokszor pisilni menni ... Nekem orvos krémet ajánlott . De az csak nedvességet biztosít . Nekem pedig azzal nincs gond . Szóval még mindig nem megoldott a problémám
2016. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak kozvetlen szex utan szur, hanem nap folyaman is .. pl.: most . :/
2016. okt. 19. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Az eltarthat napokig is, hogy szur. Amire egy gyulladas megszunik nem keves ido. Ha nem nagy a partnerednek menj el es nezesd meg magad, ha kicsi vagy kiserjen el a baratod nem fognak kidobni es kinevetni, az orvos immunis mar az ilyenkre. Ez nem jatek.
2016. okt. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!