Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merevitos melltarto okozott...

Merevitos melltarto okozott mar valakinel honalji nyirokcsomo megnagyobbodast/duzzanatot/fajdalmat?

Figyelt kérdés
Megnyomhatja-e annyira a mellet, hogy attol fajni kezd es a nyirokcsomok is megnagyobbodnak?
2016. okt. 21. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudom elképzelni ha nem jó a méret.
2016. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Biztos nem. Ha duzzadt nyirokcsomot eszlelsz a melledben, honaljban, ami nyomás hatására nem faj, akkor irany a háziorvos v nőgyógyász, aki tovabbkuld verkepre, esetlegesen core biopsziara. Ha gyulladás van a háttérbe, ez gyorsan kiderül, ha komolyabb problema áll a háttérben, akkor legyél azon, h gyorsan csipd el az elején a problémát!

Nem szabad megtorpanni es inkabb homokba dugni a fejed... Minden jot kívánok! Egy hodgkin limfomas..

2016. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kedves 2. valaszolo! Megirnad, hogy a betegseged milyen tunetekkel jelentkezett? Hogyan derult ki?

2016. okt. 21. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés is okozhat csomót, az általában kb egy hét alatt elmúlik. Ilyenem volt már, először megijesztett a családomban magas rákos megbetegedések száma miatt. Ha 2 hétnél régebbi a problémád akkor érdemes lenne megmutatni orvosnak.
2016. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy fájt a mirigy a hónaljamban, pár hét alatt elmúlt, viszont utána tök véletlenül felfedeztem a mellben egy csomót. Elmentem dokihoz, és kiderült, hogy fibroadenómám van.

Mindenképp végezz el egy mellvizsgálatot akár otthon, akár nőgyógyásznál. Jobb az ilyenekre odafigyelni, főleg, ha már régebb óta fáj.

2016. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!