Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami betegség lehet,...

Ez valami betegség lehet, hogy nem nő rendesen vissza a szőr a szeméremdombomon?

Figyelt kérdés
Legutóbbi borotváláskor észrevettem, hogy nagyon sok szőrszál egyáltalán nem nő. Most teszteltem, és már egy hét telt el a legutóbbi borotválás óta, de a szeméremdombomon rengeteg szőrszál ugyanabban a "levágott" állapotban van, viszont mégtöbb normálisan elkezdett nőni. Alapvetően örülnék egy ilyennek, de nem normális, legalábbis eddig nem tapasztaltam ilyet (mindig is borotváltam), illetve néha kicsit viszket de ez lehet attól hogy a borosta elcsúszik a bugyi felületén és ez irritál. Szerintetek ez lehet valami bőrbetegség vagy valami tetű, nem tudom komolyan mire gondoljak?
2016. okt. 22. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint nem még több, hanem mondjuk az összes szőr 100%ból x nem nő, 100-x pedig igen :D
2016. okt. 22. 23:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Tetű biztosan nem csinál ilyet. De ha szőrtelenítéskor megsérül a szőrtüsző vagy begyullad,akkor lehet az a következménye,hogy az a tüsző már nem fog működni és ott nem fog nőni a szőr.
2016. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!