Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs nagy különbség a két...

Nincs nagy különbség a két tampon között, ugye?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a pro comfort verziót használtam az ob. normal tamponjából, most azonban siettem és véletlenül az originalt vettem le, ezt is a normal verzióban. Ugye csak annyi a különbség, hogy a pro comfortnak könnyebb a felhelyezése, de a nedvszívó képességen nem változtat, hiszen mind2 normal? Ha esetleg valaki használta már mind2t az megírhatná a tapasztalatokat.

2016. okt. 22. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En hasznaltam es hasznalom is mind a 2-t! Valoban a pro comfort elvileg csak azt a celt szolgalja hogy konnyebben felhelyzheto legyen es ugyan annyi a nedvszivo kepessege mint a simanak! Viszont en azt tapasztalom hogy egy kicsivel talan nagyobb a nedvszivo kepessege! Nem sokkal!! Tenyleg csak minimalisan! Elvegre mind a 2 normal, tehat ugyan az! De en meg is igy ereztem eddig! :)
2016. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért remélem nem lesz vészes, sajnos originalt még nem használtam... ráadásul 56 db-osban vettem le, mert amúgy sokáig elég szerencsére, a pro comfort legalábbis ... :D Ahj máskor 2x megnézem. :/ Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 22. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 5fele tampont hasznaltam, csak a csomagolas volt mas számomra meg az árak..
2016. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Hogy érted, hogy reményeid szerint "nem lesz vészes"? Mitől félsz? Attól, hogy nem fogod tudni felhelyezni? Én azt tapasztaltam, hogy nincs semmi különbség. A név csak egy piaci fogás, amivel elhitetik, hogy könnyebb felrakni, de amúgy ugyanaz a kettő.

Egyébként én otthonra meg éjszakára nem használok tampont, mert sokan mondják, hogy hosszútávon gyengíti a hüvelyizomzatot, irritálja a méhszájat, a benne lévő vegyi anyagok kioldódnak, kihúzáskor végigdörzsöli a hüvelyfalat és fogékonyabbá tesz a fertőzésekre, bejutnak a bacik a hámsérüléseken. Szóval hiába nagyon kényelmes megoldás, szerintem csak munkában/iskolában töltött idő alatt érdemes élni vele.

2016. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség nincs közte.

Szerintem az Original kicsit több vért szív magába, mint a másik vagy lehet véletlen. Árban ugyanúgy vannnak, teljesen mindegy.

2016. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!