Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Keshet ettol a menstruaciom?

Keshet ettol a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 9 napja kesik a menstruaciom( terhesseg kizart). Nem tudom mi lehet az oka, csak tippjeim vannak. A stressz is okozhatja, bar mostanaban elegge rendezett az eletem. A masik pedig. Glutenerzekenyseg gyanuja miatt etrendet kellett valtanom, nem ehetek semmi gluteneset es ez mellett meg laktozerzekeny is vagyok. Szerintetek mitol lehet meg? Ertelmes valaszokat varok, ha nem vagy ra kepes legyszi ne is raboljuk egymas idejet. Koszonom :)

2016. okt. 23. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressztől bizonyítottan késhet a menstruáció. Élelmiszer érzékenységtől nem valószínű, max. ha a diéta miatt sokat fogytál, akkor a hirtelen súlyvesztés miatt is késhet.
2016. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, igen fogytam, eleg sokat mostansag.
2016. okt. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!