Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba esetén óvszerrel...

Hüvelygomba esetén óvszerrel lehet szexelni, valamint orálisan kielégíthet a párom?

Figyelt kérdés
Hogy is van ez? Keresgéltem a témában és megoszlóak a vélemények, olyan oldalakon ahol szakember válaszol, azt mondja, hogy ezek lehetségesek, viszont a magánemberek az ellenkezőjét. Most mégis mi lenne az igaz?
2016. okt. 27. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájdalmas volt, amikor egyszer úgy szexeltünk, hogy hüvelygombám volt. Igazából utána derült ki, hogy ez a betegségem miatt fájt az együttlét.
2016. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg óvszerrel lehetséges, viszont ahogy az előző is írta, nagyon fájna. Az orális szexet kerüljétek.
2016. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jót tenne. Egyébként is érzékeny most ott a nyálkahártya.

Az orális nekem ebben az esetben elég morbid lenne. Azért mégiscsak kórokozók vannak most ott, és azt nyalogassa a párod? :S

2016. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából már gyógyuló félben vagyok, nem fáj, nem ég egyáltalán, folyásom van, de nekem hüvelygomba nélkül is szokott lenni, viszketni sem viszket, alapból sem nagyon viszketett, de érzem, hogy még nem 100%-os a gyógyulás.
2016. okt. 27. 11:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele, az orált pedig pláne hanyagolnám.
2016. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Kit érdekel a gombás p*csád? Nyalogassa a barátod ha van gusztusa hozzá
2016. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4: Akkor meg pont ezért várnék még. Inkább kicsit várok még és tuti teljesen meggyógyulok. Minthogy nem várom meg a teljes gyógyulást és esetleg ezért lesz valami gond, és kezdődhet az egész kezelés elölről.
2016. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Igazából a mikrosérülések miatt nem ajánlott,ugyanis a bacikat így mélyebb rétegekbe lehet juttatni, gyulladást és egyebeket okozhat. Kitolódhat a gyógyulás, ráadásul mivel az óvszer nem fedi az egész péniszt, átadható, a férfiaknál tünetmentes tovább a dolog és visszaadhatja később.
2016. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NEM tünetmentes a férfiaknál sem (ez nem HPV), hanem periodikusan jelenik meg a herpeszhez hasonlóan égető pöttyök formájában, amíg nem kezelik.
2016. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti a gombalevest... :)
2016. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!