Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon meglepő manapság egy...

Nagyon meglepő manapság egy férfinak, ha egy nő szőrös odalent?

Figyelt kérdés
Nem szeretném borotválni, persze rövidre vágom, de nekem csupaszon természetellenes. Szerintetek mennyire lepődnek meg a férfiak egy ilyen látványon?
2016. okt. 29. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ez, ha karbantartott!
2016. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem úgy alakult, hogy többnyire ilyennel találkoztam. Számomra ez természetes. Csak az utóbbi tíz évben divat ez a nyírbálás - ami egyébként nem baj, nekem jobban tetszik csupaszon, és hát orálnál... a szőr zavaró tud lenni... De egy nő, aki lent szőrös, nekem nem oszt, nem szoroz, nem ezen múlik számomra, hogy vonzó-e vagy sem.


Persze én már egy kicsit "régi motoros" vagyok, a mai fiatalok többségének már más kell. Szóval nem biztos, h mérvadó a válaszom ebben a kérdésben, hacsak nem te is kicsit az idősebb generációhoz tartozol, mert mi úgy nőttünk fel, hogy nem is beszéltek a szexről, se tv-ben, se rádióban (a legtöbb családban a szülők se), internet meg nem létezett a gyerekkoromban, de felvilágosító könyvek se nagyon. A lényeg, hogy nem volt téma a szex Magyarországon, amikor még kiskorú voltam.


A szőrtelenítés is max a ruhás hölgyek csupasz részein volt szokás akkoriban, pl lábszőrzet ritkítás - ebben ki is merült akkoriban a szőrtelenítés a legtöbb nő részéről. Ezt szoktam meg a nőkön, de, mondom, nem ragaszkodom hozzá; csupaszon érdekesebb és kellemesebb, de nem döntő és részemről nem elvárás...

2016. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Az én barátom nem egy csecsemő punciját akarja dugni, hanem egy nőét. Ebbe a szőr is beletartozik. Ő szokta mondani, hogy ne legyen teljesen csupasz, hanem hagyjak meg pár mm szőrt.

20L

2016. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én imádom ha egy csajnak olyan régifajta retro barna/ fejete csík vagy háromszög formájú odalent.
2016. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia, én nem lepődnék meg, sőt kimondottan az ilyet keresem :)

nekem nem izgató a bortvált

2016. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítse minegy hogy hogyan az a lényeg hogy ne legyen ott szőr. Eléggé tud szúrni, nem is beszélve a franciáról mert akkor nagyon undorító tud lenni. De ha én lány/nő lennék ezt én is elvárnám a férfiaktól.
2020. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha szőrös
2021. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!