Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, kb.1-másfél...

13 éves vagyok, kb.1-másfél éve van fehérfolyásom. Szerintetek kb. mennyi idő múlva fog megjönni az első menstruációm? És annak van valami "előjele" ha nemsokára meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Anyukámmal is már beszéltünk erről, neki is 13-14 évesen jött meg.

2016. okt. 31. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megjött, nekem elkezdett fájni a medencém széle.

Picit belázasodtam, és hisztisebb volta a szokásosnál.^

~15

2016. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
24%
Én úgy tudom az is előjelnek számít ha hirtelen sokat nősz. Én abban az évben mikor megött 10 cm-t nőttem. Nekem még az is volt hogy a fehérfolyásom állaga megváltozott, meg sokkal több pattanásom jött ki.
2016. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem lehet megmondani.

Nekem kb. fél évig volt fehér folyásom és 10 és fél évesen már menstruáltam.

Lehet neked megjön a következő hónapban, de az is lehet, hogy majd csak 1 év múlva.

Amúgy meg ne várd annyira, egyáltalán nem jó, addig örülj, még normál időhatárokon belül nem kell kínlódnod vele.:)

2016. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani,nekem 11 évesen jött még a mensim és a folyásom is.Másnak meg van hogy folyása után évekkel lesz csak mensinek,vagy előbb van mensije és csak utána lesz folyása.

16 éves korodig kell megjönnie a mensi nem.Bármikor megjöhet a mensid.

2016. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is 13 éves vagyok és nemrég jött meg. Semmi fájdalmat nem éreztem, de nem kell aggódnod! :) Ezt tényleg nyilván nem lehet megmondani, és ne idegeskedj, addig jó amíg nincs :D
2016. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!