Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy fürdötök kádban...

XXCsengeXx kérdése:

Ti hogy fürdötök kádban amikor megjött?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk és itt nincs zuhany csak kád és örülnék ha tippeket adnátok hogy ti hogy fürdenétek úgy hogy ne legyen véres a víz

2016. nov. 1. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tamponnal

Vagy addig a 10percig nem folyik. Velem még soha nem fordult legalábbis elő. Nem dől belőlem a vér megállás nélkül...az amúgy sem egészséges.

2016. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kádat nem dugnám be, és leguggolnék.
2016. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kádnál van zuhanyrózsa, ergo ugyanúgy lehet zuhanyozni.
2016. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk en nem ertem, miert baj, ha veres lesz a viz
2016. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy, nagyon fertőzésveszélyes ha beülsz ilyenkor egy kád vízbe amiben mosakszol. A méhszáj nyitva van és sokkal könnyebben bemennek a bacik meg minden aminek nem kéne. Én zuhanyoznék a kádban. Függönnyel és esetlegesen guggolással ezt meg ehet oldani, esetleg csúszásgátlót is beszerezhetsz. Vagy fürödhetsz tamponnal, de szerintem a zuhanyzás jobb:D
2016. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs zuhanyrózsa, akkor bevizezed magadat, és egy literes mérővel miután tusfürdővel megmostad a tested, leöblíted magadat tetőtől talpig.
2016. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Úgy hogy nem dugaszolnám be a kádat csak zuhanyoznék... Mivel nálunk is kád és én így csinálom. Menstruáció alatt nem egészséges kádba pancsolni, mert tudjuk hogy ilyenkor a méhszáj nyitva van...és ami kosz lejön rólunk, az ott be is mehet..
2016. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leguggolok vagy leülök, és zuhanyzok a rózsával. Nem dugom be a dugót, így a víz egyből lefolyik. Nyilván a vér közben folyhat belőlem, de így nem abban ülök.

20L

2016. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!