Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfeszülés/nagyobbodás...

Mellfeszülés/nagyobbodás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy kb. egy hete elkezdett feszülni és fájni a mellem, és nagyobb is lett. Nagyon zavaró és kellemetlen számomra.Olyan mintha meg lenne dagadva, keményebb, mint szokott lenni. Szoktak ilyen tünetek jelentkezni menstruáció előtt. De az még odébb van, hogy megjöjjön. Mitől lehet még? Terhes nem vagyok, rendszeres menstruációm van. 23 éves vagyok, elvileg már nem is nőnek a mellek ebben a korban, szóval nem tudom mi az oka. Fogamzásgátlót nem szedek már 3 éve. Xanax-ot viszont igen. Végigolvastam a betegtájékoztatót, de nem találtam erre utaló dolgot, hogy ettől lehetne. Vagy ez okozhatja? Help pls.. :( Épp elég, az amikor a menses előtt jelentkezik ez, nagyon nem hiányzik hogy így állandóan legyen.
2016. nov. 1. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Okozhat hormonális gondot a Xanax. Beszélj az orvosoddal.
2016. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!