Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek megint?

Mitől vérezhetek megint?

Figyelt kérdés
Októberben kiszakadt az óvszer,mikor a párommal szeretkeztünk,de másnap (14.én) vettem be egy esemény utánit.Semmi mellékhatás nem volt,október 26.án meg is jött rendesen.(előző mensim szeptember 29.én volt). Ugyan úgy zajlott,ahogy szokott semmi rendellenesség. Viszont a tegnapi együttlét után véreztem este,meg ma egész nap is. nem úgy,mintha menstruálnék,hanem halványabb és kevesebb,de a méhem/alhasam fáj egy picit,mintha menstruálnék. Ez mitől lehet? Kedden csináltam tesztet is,de negatív lett,szóval terhes nem vagyok.Szerdán megyek nőgyógyászhoz,de addig is érdekelne,hogy volt-e valakinek hasonló? Megsértett volna a párom ott belül? Vagy az esemény utáni kavarhatott be? Valakinek tapasztalatok? 20/L
2016. nov. 5. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha durvább volt a szex stb akkor lehet attól. Én is néha verzek, bár nem 2 napot hanem pár órát. Nem is vérzés inkább csak véres folyás.
2016. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne ijedj meg.Bekavarhazott az esemény utáni. Ha a párod sértett volna meg, szerintem már nem véreznél.
2016. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!