Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat! Hogy...

Nőgyógyászati vizsgálat! Hogy fog történni?

Figyelt kérdés
Fél éve élek szexuális életet,de tegnap szex után vérzést tapasztaltam..kevés,de élénk piros.. jövőhéten kell mennem kontrollra az esemény utánni miatt,de ilyen még nem fordult elő velem. Ha ezt elmondom az orvosnak nyilván megvizsgál..dehogy? és milyen műszerekkel stb? Fáj? Hallottam,hogy ez lehet pl méhszájseb tünete is,amit ki kell derítenie.. de hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?
2016. nov. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Már kufircolsz, és ráadásul védekezés nélkül (hogy esemény utáni kell), de még nődokinál nem voltál? Szép... legalább 13 éves vagy?
2016. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tabletta miatt is vérezhettél. Én pl véreztem. Amúgy felnyúl neked, lehet meg ultrahangoz, amihez feldug neked egy ilyen hosszabb fejes eszközt, ami nem fáj, csak kellemetlen, utána lehet megint lesz egy kis vérzésed.
2016. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Mi a f_sztól félsz? Ja...attól nem.
2016. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak megvizsgál, nyugi! Nem fájdalmas. Lehet megnézi a méhszájat egy eszköz segítségével, ami szintén nem fáj. Egy kis hosszú felnyíló kerek eszköz. Olyasmi,mint egy sütővas. Az inkább valószínű, hogy az esemény utáni zavart be. Hatalmas hormon adagot tartalmaz. Biztos beszéltek majd a védekezésről is.
2016. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. és 4. válaszolónak köszönöm! védekeztünk..csak kiszakadt a gumi
2016. nov. 5. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én magan rendelésre három mert,eleve szégyenlős vagyok,így női orvost kerestem előtte könnyebb levetkőzöl,plusz itt elkülönített vizsgáló van tehát csak az orvos előtt kell alul levetköznöm majd,csak ő lát.Ami sztk-ban sokszor messze nem így van,néha ott egyből a rendelő közepén áll az ágy,ott az asszisztens előtt terpeszthet


Beszélgetéssel indítunk,milyen vizsgálatot szeretnék.M ajd szól menjek át a vizsgálób a,ott alul levetkőzöl,bugyit,nacit leveszem,zokni marad.Ágyra felfeszem,fenékkel az ágy végébe,a lábtartók közelébe húzódom,lábam a lábtartók rakom.

Jön az orvos,kesztyűt húz,vazelint ken az ujjára,egy ujjal a hüvekyedbd nyúl,másik kézzel a hasam nyomkodja a méh fekvését tapintható ki ekkor.Kihúzza az ujját és egy kacsának nevezett eszközt tesz a hüvekyedbd,ezzel tágítani tudja a hüvelyt és egy kis pálcikával benyúl,megfirgatja sejtmintát vesz.Majd pálcikával,kacsát kihúzza és végzett,öltözhetek is fel.



Bugyidba legyen tisztasági betét mert van akinek vizsgálat után pár napig pici vérzése van.


Nem fáj,5-8 perc kb.



Youtubon regisztrálj le nagykorúként freemailen címmel akkor videót is tudsz róla nézni.



Hány éves vagy?

2016. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. és 3. válaszolók inkább duguljanak el, ha nem tudnak normálisan hozzászólni.


A kérdezőnek: gondolom már túl vagy rajta, reméljük nincs komoly gond.

2017. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!