Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, most gondom vannak a menstruációmmal. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Október elejèn abbahagytam a fogamzásgátló szedèsèt (lindynette 20), mivel babát szeretnènk. Október 6-án meg is jött. 19-èn voltunk együtt a párommal, de stressz, egyèb okok miatt nem "sikerült túl jól", nem ment el. (Tehát úgy gondolom, hogy terhes nem vagyok). Normális esetben november 4-èn kellett volna megjönnie. Már előtte egy hèttel vèrezgettem. Nem nagyon, inkább csak amikor a wc-re mentem. Aztán 4-èn reggel kicsit több volt, gondtam meg is jött. De utána ugyanúgy alig volt valami. Ma reggel ugyanez törtènt. A gyógyszer szedèsekor mindig 28 napos ciklusaim voltak. Jó lenne, ha ez visszaállna, hogy mielőbb összejöhessen a baba. Most kb. azt sem tudom, hogy ez menstruáció vagy sem. Egyáltalán így, hogy vèrezgetek mikor lehet peteèrèsem. Mit javasoltok? Valami gyógynövèny esetleg?

2016. nov. 7. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokeinologus
2016. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*endokrinologus, bocsi
2016. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fogamzásgátló abbahagyása után kb fél évig bármi előfordulhat. Nekem pl. az első alkalommal rendben megjött (hiszen akkor jött volna a 7 napos szünet), utána viszont hónapokig egyáltalán nem. Jártam orvosnál, ő mondta, hogy fél évig ez normálisnak nevezhető.

Ha nagyon aggódsz keresd fel az orvosodat,egyébként valószínűleg nincs gond .

2016. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!