Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha közel 30fele még...

Normális ha közel 30fele még mindig erősen fájnak a menzesz első napjai? Cickafark tea segíthet?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj az alhasam olyankor mindig inkább csak feküdnék olyankor. Nemrég óta probálkozok a cickafark teával. Csökkentheti ez a fájásokat?

PL. ha boltban is vagyok akkor ideges leszek ha sokat kell várni, kicsit remegek is és alig birok állni.



2016. nov. 8. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az még eszedbe sem jutott, hogy orvoshoz menj?
2016. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem életkor-függő. Sőt. Nekem rosszabb lett 30 után. Nyeltem a görcsoldókat. Kiderült (jó sokára vették észre), hogy endometriózisom van már hosszú ideje. Megműtöttek, de megint visszatért. Elmentem egy természetgyógyászhoz, aki antiösztogén-diétát javasolt. Mellé növényi progeszteronkrémet használtam. Most örömmel jelenthetem, hogy 3 hónapos kúra után, így 36 évesen megvolt életem első fájdalommentes menstruációja! Nagyon boldog voltam. A diétát csak elkezdeni nehéz, utána már belejön az ember, nem is olyan vészes. Nekem nagyon megérte.
2016. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves első! Az én tapasztalatom az, hogy a nőgyógyászok a világon semmit nem kezdenek a fájdalmas menstruációval. Maximum fogamzásgátlót írnak fel rá, ami csak elfedi a megbújó tüneteket. Az endometriózist pl. átlagosan 7(!) évvel a kialakulása után diagnosztizálják, ha egyáltalán diagnosztizálják. Vegyél be görcsoldót! - ez szokott lenni az orvosi tanács. Vagy csak én fogtam ki csupa közönyös orvost?
2016. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ligetszépe olajat szedj egész hónapban, és görcs esetén Papaverint. Ezek fognak segíteni.
2016. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!