Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal mell belső odalán szúró,...

Bal mell belső odalán szúró, csípő érzés?

Figyelt kérdés
kb 2,5 hete érzem, hogy fáj a bal mellem, először a jobb oldalén, aztán a bimbó mögött, most már 4. napja a belső felén, szinte körbe ment. Máskor is volt hasonló, de nem tartott eddig. 3 nap múlva kell megjönnie, tehát nem hinném, hogy ezzel függ össze, mert a ciklus közepén kezdődött. Nem egész nap, csak néha-néha érzem a nap folyamán. Most voltam vérvételen, nem sokkal de magasabb lett a tsh-m, a család női ágán a pajzsmirigy betegség fenn áll, esetleg ezzel is összefügghet? HA a mensi után is érzem, érdemes orvoshoz mennem? Amúgy tapogatom folyamatosan, de semmi csomót nem érzek.
2016. nov. 9. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is ne ijedj meg! Ha daganatra gondolsz,akkor tudd,hogy az nem szokott fájni,csak akkor amikor már amúgy is tudják,hogy van,mert előrehaladott stádiumban van. A pajzsmirigy alulműködés ilyen szempontból nem számít. Viszont ha a ciklus közepén kezdődött,akkor belefér a havi hormonszint változásba. Ha menzesz után nem múlik el,kkor menj el orvoshoz.
2016. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult már pár napra. Szerintem se ijedj meg, főleg ha még fiatalabb vagy, akkor szerintem a mellnövekedés tünete is lehet.
2016. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!