Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek megbízható a...

Szerintetek megbízható a FACELLE terhességi teszt? Akiknél halvány csík volt már a mensi előtt, lett belőle baba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk kisbabát a Férjemmel, ez az 5. hónapja, hogy próbálkozunk. Szerintem időben sikerülhetett a dolog, mert a melleim hatalmasra duzzadtak, sötétebb a mellbimbóm udvara és fájnak. Hasonlóakat produkálok, mint a PMS tünetegyüttes. Csináltam a mensim előtt két nappal egy esti vizeletből tesztet, és halvány pozitívat mutatott. Akit érdekel, majd képet is csatolok. Szerintetek van már mindek örülni? Mikor ismételjem meg a leghamarabb a tesztelést? Szerintetek hihetek ennek az "eredménynek"?

2016. nov. 9. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Csatolnál kèpet?:)

2016. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de reggel csináld újra 2 nap múlva kb, az esti ezért nem jó időpont mert nem elég koncentrált a hormon :)
2016. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# akarod mondani a vizelet, a hormon nem koncentrálòdik! :)
2016. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen :D A vizeletben a hormon akart lenni:D
2016. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen megbízható..

Halvány csík volt.. Az eredménye pedig 31 hetes a pocakban.

2016. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem mindket gyerekemet a 11.dpo-n kimutatta halvany csik formajaban.
2016. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Köszönöm szépen a válaszokat. Később fogok tesztelni, hátha erősödik. Ma kellett volna megjöjjön és a melleim meg is vannak duzzadva, és feszülnek.Remélem, hogy két hét múlva se akarna megjönni, és akkor olyan erős csíkom lesz, hogy leugrik róla.
2016. nov. 11. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
2 nap keses utan mar erdemes tesztelni. Ez nem ellened szol, de nen ertem minek napokkal nem vart elott tesztelni, aztan meg meghökkeni es 1-2hèt kèsèst kivárni..
2016. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem valósat mutatott mindig :)
2016. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!