Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, kb.2 hónapja volt...

Lányok, kb.2 hónapja volt fehér izé a bugyimban, ma is volt, de közte nem. Ez most mi? Meg fog jönni? 12/L

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meg fog jönni. Ha nem viszket,nem büdös,nincs színe,akkor azt jelenti,hogy elkezdett működni a hormonrendszered. Lehet,hogy még nem most,de néhány hónapon belül számíthatszrá,hogy megjön. Mindig legyen nálad betét!
2016. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2016. nov. 10. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehérfolyásnak hívják. A szervezeted tisztítja magát. Teljesen természetes.Ha akarsz betehetsz betétet. Nekem is tavaly kezdődött, most is van.Menszeszem még nincs, úgyhogy szerintem egy ideig még neked se lesz.
2016. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fehér folyás,a hüvely tisztulását szolgálja,kamaszkorban jelenik meg,a mennyisége emberenként eltérő van akinek ritkán van,másnak minden nap és hol több,hol kevesebb,tisztasági betétet tudsz használni.Színe fehér,átlátszó vagy halvány sárga lehet,pici szaga lehet
2016. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem is volt ilyen és évekig nem jött meg. De nekem még most is van, pedig már meg szokott lenni.
2016. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!