Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a méret szerintetek?

Normális ez a méret szerintetek?

Figyelt kérdés

14 lány vagyok, már másfél éve van menstruációm, és több mint két éve szőrösödöm. A baj, hogy mellem egyáltalán nem nő, pedig anyámnak is elég nagyok (kb. 85E lehet), 12 éves húgomnak is már legalább B kosarú. Alkatilag egyébként nagyon hasonlítok rájuk, csak ez furcsa.

Eddig szerencsére nem csúfoltak miatta, de a többieknek az osztályban már többnyire B vagy C kosaras, de legjobb barátnőmnek (minden fiú odavan érte) 80D. Családban is egyedül vagyok ezzel a mérettel.

Háziorvos szerint semmi probléma, de engem nagyon zavar:(


2016. nov. 13. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Öm, inkább örülj.

Ez áldás, minthogy átok lenne.

A nagy mell undorító.

Nagy mell = nagy mellbimbóudvar = undorító.

19/ffi

2016. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Előzőnek üzenem: nem kis mellem van, SEMMI mellem nincs, melltartót se hordanék, ha nem lenne ciki meztelenkedni.
2016. nov. 13. 23:10
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ezzel semmi baj! Természetesebb egy kis mellű kamasz, mint akinek hatalmas mellei vannak! És a pasik nagy része jobban szereti a kismellű lányokat! Amúgy pedig még csak 14 vagy! Bőven van időd még fejlődni! Ráadásul memegfigyeltem, hogy a kismellű nőknek többnyire iszonyú jó fenekük van! És azt is nagyon sok pasi szereti!

Úgyhogy aggodalomra semmi ok! Alakulsz még, hidd el! ;-)

2016. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"És a pasik nagy része jobban szereti a kismellű lányokat!"


Igen, sokan hitegetik ezzel magukat. :)

2016. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

"14 lány vagyok," - innentől a kérdésed: Élt:10 percet.

Egyébként meg nyugííí! Fog még nőni!

2016. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is így vagyok ezzel, pedig mindenki akitől örökölhettem volna, nagy mellű. Én megálltam a 70A-nál.

Nem tudom, hogy pasik, hogy vannak ezzel. Biztos van akinek kifejezetten ezt tetszik. Meg nyilván van olyan is, akinek az ellenkezője, de hogy melyik lenne jellemzőbb, nem tudom. A férjemet csak simán nem ez hozza lázba.

2016. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Azért van a kismellű lányoknak jó segge, mert kompenzálnunk kell valahogy :D
2016. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ohhh... Csak nem Neked is? :-)

Én speciel izgalmasabbnak találok egy formás kis popsit, mint egy hatalmas cicit!

De ugye ez minden pasinál más.

2016. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Jó neked, nekem már 11 éves koromra akkora mellem volt, hohy cikiztek is miatta. Azóta szerencsére nem sokat nőtt, csak én lettem magasabb (most 15 vagyok). Egyébként ne aggódj, nincs olyan, hogy valakinek max 16 éves korára ne lenne melle, valószínűleg neked is lesz, csak várnod kell egy kicsit.:)
2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez most megnyugtatott.

De sajnos ma megtörtént az első cikizés, egyik C kosaras lány öltözőben azt mondta, hogy "Ennyi erővel és mellel meztelenül is bemehetnék a fiúkhoz, nem érdekelnék senkit"

2016. nov. 14. 22:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!