Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz a második menzeszem?

Mikor lesz a második menzeszem?

Figyelt kérdés

nem rég jött meg először (kb 2 hete) és kettőt kérdeznék:

1. kérdés: az első menzeszem úgy ment le ahogy az a nagy könyvben meg van írva: öt napig tartott nem fájt semmim és rendes vér jött. előtte utána pedig volt egy kis barna folyás. arra lennék kíváncsi hogy ha ilyen simán ment az első attól még úgyanúgy megvan-e rá az esély hogy mondjuk fél évet várat magára a második?

2.kérdés: nálatok hogy volt? mennyit kellett várni a 2 menstruációra?

(13 éves vagyok)



2016. nov. 14. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

meg van ra az esely h a 2. varat magara, igen. de majd kiderul .

2. nekem 12 evesen jott meg, nekem is nagykonyves verzio volt, be is allt egybol, megjott mindig napra pontosan 28 napra, nem tul sok verrel, nem tul sok fajdalommal. de szerintem az en esetem viszonylag ritka.

2016. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első nem éppen olyan volt mint neked...3 napig tartott és nem volt sok, de fájni nekem se fájt. A 2. 3,5 hónapra, a 3. pedig 4 hónapra jött. Utána pedig kimaradt egy hónap, aztán minden hónapban megjött, de 21 és 39 nap között (még most is néha 24 máskor 36...) 2,5 éve volt az első... simán van esély rá, hogy nem lesz pontos a 2....
2016. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem kb. 2 hetet késett a szabályos 28 naposhoz képest. később is inkább hosszú volt a ciklusom, 35 nap körüli. teljesen szabályosra csak 25-26 éves koromban állt be. (persze utána is elképzelhető egy kis eltérés)
2016. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Azért jöhetnek még ;)
2016. nov. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!