Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso 2 nap barnazas, utana 4...

Elso 2 nap barnazas, utana 4 napig hol nincs, hol van rendes elenk piros ver? Lehet terhesseg vagy csak hormonzavar?

Figyelt kérdés
Pontosan azon a napon "jott meg" mikor megkellett volna, csak nem ugy mint szokott. 2 napig barnazgattam, pecsetelgettem aztan megjott rendesen elenk piros ver, de csak neha jott, neha nem. Alt. Furdeskor ontottel a ver aztan megint semmi. Mi lehet ez? Azt olvastam, terhessegnel csak barnas folyas van es nehany csepp ver. Itt nem csak nehany csepp volt! Nem ertem, ugyan ugy gorcsolok mint menszinel. Mi lehet ez????

2016. nov. 17. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A progeszteronhiánynak, ösztrogén-dominanciának ez tipikus tünete. De azért csinálj egy tesztet a magad megnyugtatására!
2016. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!