Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nemrég múlt...

Normális, hogy nemrég múlt el, és már megint megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
16 ves vagyok, idén áprilisban jot meg először. Most November elsején megjött rendesen, kb 2 napig volt normális, utána már cask nagyon kevés jött, de nekem egyébként se szokott sok jönni. Tehét nov 5.-én elmúlt, erre tegnap este nagyon fájt a hasam, és ma reggel megint megjött rendesen. És ez már többször is előfordult, hogy így középidőben megjött, volt, hogy cask egy/fél napra, és csak barnázás, de volt hogy rendes vérzés. Így olyan is előfrodult, hogy egy hónapban 3x jött meg. Én ezeket annak tudtam be, hogy mivel még csak kicsit több, mint fél éve menstruálok, még nem állt be rendesen, de ez normális biztosan??
2016. nov. 17. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez normális kell egy kis idő amíg a szervezeted megszokja az új "szitut".

Nekem volt olyan is hogy az egyik hónapban kimaradt még az elején és még senkivel sem voltam szóval még a gyanú sem ébredt fel bennem

2016. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyit hogy légy türelmes és mindig legyen nálad tampon, betét stb..
2016. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Talán érdemes lenne azért elmenni nőgyógyászhoz, ha

a továbbiakban is előfordul

2016. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert hát ez így elég "kellemetlen"
2016. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az nem mindig menstruáció, hanem közti vérzést, az ovuláció ideje körül, azaz kb. félidőben. Még elég fiatal vagy, tehát nem jelent ez feltétlenül gondot, de mivel azt írod, rendszeres, én is azt javasolnám, hogy kérd ki szakember, azaz nőgyógyász tanácsát.
2016. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Akkor elmegyek orvoshoz.
2016. nov. 17. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A középidős barnázás simán lehet az ovuláció miatt, ez sok felnőtt nőnél is így van.
2016. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, de rendes verzes is szokott lenni.
2016. nov. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!