Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen erős vérzésem? Vagy mit használjak, hogy ne ázzak át?

Figyelt kérdés

Tegnap este jött meg. Lefekvés előtt betettem egy tampont (normál) de mivel tudom, hogy erős vérzésem van, egy betétet is használtam. Reggel mikor felkeltem (kb 8 órát aludtam) tiszta vér volt minden. A tampon tele, betét szintén, de még így is sikerült átáznom.

És ez elég gyakori.


2016. nov. 20. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Irass fel Calcimusc injekciót ( a pezsgőtabletta kevés) és azt idd meg ilyenkor. A kálcium izomlazító,ezért csökkenti a méh erős összehúzódását és ezáltal a vérzést.
2016. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj nagy dózisban C-vitamint, érfal erősítő hatása van!
2016. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rutascorbin 3x2, barátcserje kapszula, illetve pásztortáska és palástfű tea, de ezeket nem árt már napokkal előbb elkezdeni inni.

Ha nagyon erős sokáig akkor vas is kellene, ne legyél vérszegény.

Ha gyakran így van akkor orvost is kérdezz meg, nem teljesen egészséges az ilyen bőséges vérzés. Lehet, hogy ő ennél komolyabb segítséget is tud adni.

2016. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!