Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szintig normális a...

Milyen szintig normális a hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Amikorra csak visszaemlékszem nekem mindig volt valamennyi folyásom,hol több,hol kevesebb,de már tizenéves korban is.

Egy ideje viszont nagyon elkezdett zavarni,mert a fehér-átlátszó átalakult inkább sárgás-néha fehér-néha átlátszó váladékká,nem mondanám hogy rossz illata van,de nem is kellemes,nem viszket... Mindig jelen van, a ciklusom közepén pedig nagyon sok. Voltam vele nőgyógyásznál,igazából semmit nem mondott a panaszaimra,szerinte ez még belefér,én mégis nagyon aggódom...

Sajnos magas kockázatú hpv-t diagnosztizáltak nálam,ráadásul a 16-os genotípust. (Minden akaratommal azon dolgozom,hogy ezt legyűrjem)

Szerintetek mit tudok tenni?


2016. nov. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A váladékból én a helyeben kenetmintaként mintát vennék,mert ki tudja mi lehet és ezt elvinnéd egy nőgyógyásznak hogy ezeket a váladék mintákat elemezzék ki a laborban emelyből kiderül hogy mitől van ilyen egyszerű.
2016. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy erdekes dolog, mert azt mondjak, semennyi nem normalis. Viszont megis, mert ez egy nedves kozeg.

Mikor peteérés van, akkor nyâkosnak nevezzuk.

Egyttletkor is termelodik nedvesseg.

Tehat valamennyi azert normails.

De a sarga, zold, darabos, nagy mennyisegű semmi kepp sem normalis..

Persze haa nem okoz kellemetlenseget nem biztos hogy kell , illetve eredmenyesen lehet kezelni.

2016. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan kérj a nőgyógyásztól kenetvizsgálatot, ez tényleg határeset, de a fertőzést érdemes volna kizárni.
2016. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam ma a nőgyógyásznál,azt mondta,ez egyértelműen gomba....


Felírta a megfelelő dolgokat,remélem elmúlik.


Köszönöm a válaszaitokat!

2016. nov. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!